KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8805035
*
nr 880 5035
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), katter, motivet: 100x18
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 mars 2014
kl 18:04:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 10:10:37
1
Vinnande bud
7/3 21:50:22
2
350 kr
7/3 21:51:19
2
450 kr
8/3 16:48:14
3
900 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik katter larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:55
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49
-
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:30
-
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:24
-
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:13
*
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
nr 880 5035
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), katter, motivet: 100x18
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 10:10:37 | 1 | Vinnande bud |
7/3 21:50:22 | 2 | 350 kr |
7/3 21:51:19 | 2 | 450 kr |
8/3 16:48:14 | 3 | 900 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, mÃ¥lare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik katter larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:55 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:49 -
4098 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. "Fröken Anna". Sig..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:31
-
4097 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:30 -
4096 Blandteknik
Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:24 -
5074 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandtek..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:13